NAŠE PRÁCE

Western Mříčná je komunita lidí, kteří se zaměřují na Divoký západ. Pro rodiny s dětmi nabízíme širokou škálu služeb a aktivit, které je přivedou do světa kovbojů, indiánů a dalších legendárních postav z amerického Divokého západu. Pro děti pořádáme zábavné a výukové programy nebo letní dětské tábory, které jsou zaměřeny na rozvoj dovedností, kreativity, týmovou práci a zábavy. Pro odvážné pořádáme Strašidelnou stezku, která patří mezi nejoblíbenější akce v okolí. Nesmíme opomenout ani účast na vánočních akcích, jako např. Adventní odpoledne či Mikulášská nadílka.

PROČ JSME VÝJIMEČNÍ?

NADŠENÍ PRO VĚC

Naše práce je pro nás také radostí a zábavou, díky čemuž se snažíme být lepší a lepší. Děláme vše na 100 %, proto myslíme i na ty nejmenší detaily.

TÝMOVÍ HRÁČI

Na akcích vždy pracujeme jako sehraný tým. Důležité je, aby se všechny naše aktivity propojovali, program byl celistvý a aby se nikdo nenudil.

INTERAKTIVITA

Návštěvníky zapojujeme do programů tak, aby se aktivně účastnili našich produkcí. A právě proto jsou naše akce ojedinělé, na které se jen tak nezapomíná.

PROFESIONALITA

Dlouhodobá spolupráce, reprezentativní vystupování a propracovanost každého detailu jsou našimi prioritami, na které nikdy nezapomínáme.

ZAJÍMAVOSTI

Za celou dobu přišlo na naše programy více než 1,9 tisíce návštěvníků.

Od roku 2016 jsme připravili program pro 31 akcí po celé České republice.

Naši zákazníci nám dávají ta nejvyšší hodnocení, nyní máme 4,9 z 5 hvězd.