SLUŽBY

WESTERN

Připravit Vám můžeme krátkou 10minutovou scénku, ale také moderovaný, do detailu připravený program o délce až 5 hodin. Stačí si ho sestavit dle naší nabídky a podle Vašeho přání. Program jsme schopni zasadit do konkrétních časů, připravit ho však můžeme i kontinuálně bez jakýchkoliv přestávek. Na Vaši akci můžeme přijet s 3členným, ale také s 10členným týmem, který připraví pro Vaše diváky nevšední show, kterou mohou znát z filmů či westernových parků po celé Evropě.

WESTERNOVÁ SHOW
2 varianty (25 min. a 40 min.)

Speciální zábavný program ve westernovém stylu určitě zaujme jak děti, tak dospělé, kteří se vrátí do časů Divokého západu. Během celého vystoupení Vám povyprávíme o historii Divokého západu, ale také o kovbojských (honáckých) dovednostech. Nesmí chybět ani ukázka s honáckými biči, žonglování s revolvery značky Peacemaker a americké trikové lasování. Do westernové show se zapojí i samotní diváci! (délka 25 minut)

+ KONĚ A INDIÁNI - Unikátní koňská show: Práce ve volnosti nabídne divákům ukázku harmonie mezi člověkem a koněm, kdy společně splynou v jednu duši. Show, která lidem ukáže, že kůň je pro nás víc než přítel... Indiáni (původní obyvatelé Ameriky) věří, že příroda, Matka země, jim byla zapůjčena Stvořitelem, a proto se k ní přistupují s velkou úctou. Mají také mnoho obřadů a rituálů, jimiž své díky vyjadřují. Siouxové, jejichž život byl úzce spjat s bizony, tančili tzv. Bizoní tanec, který jim měl zajistit úspěšný lov.  (délka 40 minut)

INDIÁNSKÁ BESEDA
1 varianta (30 min.)

Indiáni jsou velkou a neodmyslitelnou součástí Ameriky. Jejich životy a příběhy mají svou silnou a zajímavou stránku, o které se můžete dozvědět více. Historie indiánů je velká jako prérie, na které žili a žijí dodnes. Během povídání se dozvíte nejen o jejich životě, ale také o tom, kam je vítr společně s osudem zavál. Součástí jsou různé povídky a příběhy, které zaujmou jak velké, tak malé. Díky tomuto vyprávění se lusknutím prstu octnete v jiné době. (délka 30 minut)

WESTERNOVÉ DOVEDNOSTI
8 variant (0,5 hod. až 5 hod.) 

Jedná se o stanoviště, které nabízíme ve stylu Divokého západu, kdy je možné si vyzkoušet různé westernové dovednosti: hod podkovou, americké trikové lasování, střelba z luku, vrhání nožem/tomahavkem, zatloukání hřebíků, poznávání zvířecích stop a kožešin, hod dynamitem a flus fazolí. Aktivity jsou určené jak pro děti, tak pro dospělé, díky čemuž si každý přijde na své... Tuto službu doporučujeme jako doplňkový či doprovodný program, který zaujme nejen příznivce Divokého západu. (délka 0,5 hod. až 5 hod.)

O STATEČNÉM KOVBOJOVI
1 varianta (20 min.) 

nyní pro vás připravujeme

KULHAVÝ JOE
2 varianty (10 min. a 20 min.) 

Kulhavý Joe je humorný až akční příběh z Divokého západu, ve kterém se objeví sheriff, jeho pomocník a samotný Kulhavý Joe. Příběh vypráví o nešťastném chlápkovi jménem Joe, který se dostane do problému se zákonem hned poté, co jedné staré paní ukradne kozy. V Americe jsou zákony velmi přísné, navíc Joe ve svém životě moc rozumu nepobral, ale to neznamená, že ho oprátka nemine. Jak to všechno dopadne? To už je otázka na kterou zná odpověď samotný zákon nebo diváci, kteří mohou vstoupit do samotného děje příběhu. (délka 10 minut)

+ ROZDĚLENÍ PŘÍBĚHU - V případě zájmu lze scénku rozdělit na 2 části, a tak ji prodloužit o dalších 10 minut. Tato varianta je vhodná pro lepší zapojení diváků (hlavně dětí) do samotné scénky. Pokud Joe skutečně skončí na oprátce, rozhoduje organizátor (objednavatel) a vhodné konstrukční podmínky v blízkosti místa akce. (délka 20 min.)

SAKO A PAKO
1 varianta (10 min.) 

Jedná se o humornou scénku, ve které se objeví dva nejrychlejší pistolníci z Divokého západu. Avšak i v této scénce se neobejdeme bez konfliktu mezi pistolníky. Sako i Pako o sobě tvrdí, že jsou nejrychlejší a nejlepší, díky čemuž se dostanou do vzájemné hádky. Do toho se vloží moderátor, který se snaží vše vyřešit v klidu a podle pravidel, bohužel bez úspěchu. Nyní tedy zbývá jediná možnost, uspořádat PISTOLNICKÝ SOUBOJ! Jak to nakonec dopadne? Zvítězí Sako nebo snad Pako? To zjistíme za malý moment! (délka 10 minut)

OHNIVÁ SHOW
6 variant (5 min. až 30 min.) 

Kromě klasických ohnivých tyčí a poi, nabízíme i plamenný bič, ze kterého běhá mráz po zádech. Nebo jiskřivé víření ohnivých košů, které vám bude připadat jako návštěva samotného pekla. Nebudou chybět ani gejzíry jisker a když si budete přát, vše zakončí velkolepý ohňostroj načasovaný tak, aby perfektně vystihnul vaši oblíbenou písničku. Díky široké škále jednotlivých vstupů si můžete vybrat, co byste na své akci rádi chtěli a rozhodnout se jak pro menší komorní vystoupení, tak pro skutečně velkou ohnivou show. (délka 5 až 30 min.)


VÝUKA COUNTRY TANCE
1 varianta (20 min.) 

Snili jste někdy o tom, že byste si chtěli zatancovat nějaký tanec, který se tančil na americkém Divokém západě? Pokud ano, tak my vám ten sen splníme! Naučíme vás kovbojský tanec na tradiční country skladbu "Zuzana". Line dance je velmi příjemný taneční směr pro každého v každém věku, ke kterému v začátku nepotřebujete partnera. Line dance se cvičí v country-westernových tanečních barech, společenských klubech, tanečních klubech a tanečních sálech, a vy se ho můžete naučit i na své akci! (délka 20 min.)


ANIMAČNÍ PROGRAM
4 varianty (0,5 hod. až 2 hod.) 

Animační program pro děti i dospělé. Soutěže, kterých se může zúčastnit celá rodina, jak malí, tak velcí, kteří rádi soutěží. Všichni zúčastnění od nás vždy obdrží odměnu.

  • Pistolnické rozstřely (délka 30 min.)
  • Tematické soutěže jednotlivců (délka 30 min.)
  • Zábavné soutěže pro týmy (délka 30 min.)
  • Kvíz Divokého západu (délka 30 min.)

WESTERNOVÁ STEZKA
8 variant (0,5 hod. až 5 hod.) 

Chcete poznat Ameriku z dob dávno minulých netradičním, ale zábavným způsobem? V tím případě je Westernová stezka přímo pro Vás! Během Vašeho putování potkáte různé postavy a osobnosti, které jsou nepostradatelně spjaté s Divokým západem. Může se jednat o kovboje, honáky, Indiány, zlatokopy, trapery či pistolníky a drsné desperáty. Během setkání se dozvíte zajímavé informace a zkusíte si spousty zajímavých činností, kterými se lidé v 18. a 19. století bavili. Jedná se o různé westernové dovednosti, jako např. hod podkovou, lasování, rýžování zlata apod. (délka 0,5 hod. až 5 hod.)

Celý tento program je vhodný pro školy prvního a druhého stupně ZŠ, firemní akce, kulturní či společenské akce pro města a obce, dětské domovy, letní tábory... 

POHÁDKY

Připravit Vám můžeme krátkou 10minutovou scénku, ale také moderovaný, do detailu připravený program o délce až 5 hodin. Stačí si ho sestavit dle naší nabídky a podle Vašeho přání. Program jsme schopni zasadit do konkrétních časů, připravit ho však můžeme i kontinuálně bez jakýchkoliv přestávek. Na Vaši akci můžeme přijet s 3členným, ale také s 10členným týmem, který připraví pro Vaše diváky nevšední show, kterou mohou znát z filmů, pohádek či zábavních parků po celé Evropě. 

KEJKLÍŘSKÉ VYSTOUPENÍ
1 varianta (20 min.) 

nyní pro vás připravujeme

ANIMAČNÍ PROGRAM
4 varianty (0,5 hod. až 2 hod.) 

nyní pro vás připravujeme

POHÁDKOVÁ STANOVIŠTĚ
8 variant (0,5 hod. až 5 hod.) 

nyní pro vás připravujeme

MINIDISCO TIME
1 varianta (30 min.) 

nyní pro vás připravujeme

POHÁDKOVÁ STEZKA
8 variant (0,5 hod. až 5 hod.) 

nyní pro vás připravujeme

Celý tento program je vhodný pro mateřské školy, školy prvního stupně ZŠ, kulturní či společenské akce pro města a obce, dětské domovy, letní tábory...  

MODEROVÁNÍ

Na Vaši akci Vám můžeme nabídnout dva, nebo jen jednoho z našich moderátorů. Ovšem jako skvělá a sehraná moderátorská dvojka (ve složení Štěpán a Thomas) dokáže zaujmout každého, kdo se rád nechá ovlivnit humorem a důvtipem, který bez pochyby nesmí chybět na žádné akci. Jsme připraveni Vás pobavit a nabídnout Vám vše, co k moderaci patří. Každý náš člen má několikaletou moderátorskou praxi, kterou dokáže proměnit snad na každé akci, kterou si dokážete představit. Objednejte si nás, nebudete litovat!

MODERÁTOR THOMAS

7 let zkušeností: westernová a ohňová show, animační programy, zahajování programů na kulturních a společenských akcí, firemní a školní akce, vedení rozhovorů, moderace celodenního programu včetně jednotlivých vstupů a soutěží, vyhlašování vítězů apod.

MODERÁTOR ŠTĚPÁN

2 roky zkušeností: westernová show, zahajování programů na kulturních/společenských akcí, vedení rozhovorů, moderace celodenního programu včetně jednotlivých vstupů a soutěží, vyhlašování vítězů apod.

TÉMATICKÉ STEZKY

DUBEN AŽ ŘÍJEN

HOROROVÁ STEZKA

vhodné pro: školy druhého stupně ZŠ, firemní akce, kulturní či společenské akce pro města a obce...
časová náročnost: 1 až 4 hodiny

Každý, kdo má pro strach uděláno a je příznivcem nejrůznějších hororů, je na trase Hororové stezky vítán! Chcete se bát a dokázat si, že zvládnete překonat svůj strach? Tak právě tato stezka je ta pravá a jedinečná příležitost, kde s námi okusíte Vaši odvahu. Na trase se setkáte tváří v tvář s těmi největšími hvězdami kultovních hororových filmů, nepůjde jen o Samaru, ale také o děsivější a akčnější strašidelné postavy! Máte pouze jeden úkol - Pokusit se setkání s hororovými postavami přežít a dojít až do samotného cíle. Zvládnete to?

*V případě zájmu jsme schopni připravit i pohádkovou stezku pro menší děti s různými úkoly. Akci můžeme uspořádat jak ve dne, tak večer.

WESTERNOVÁ STEZKA

vhodné pro: školy prvního a druhého stupně ZŠ, firemní akce, kulturní či společenské akce pro města a obce...
časová náročnost: 1 až 4 hodiny

Chcete poznat Ameriku z dob dávno minulých netradičním, ale zábavným způsobem? V tím případě je Westernová stezka přímo pro Vás! Během Vašeho putování potkáte různé postavy a osobnosti, které jsou nepostradatelně spjaté s Divokým západem. Může se jednat o kovboje, honáky, Indiány, zlatokopy, trapery či pistolníky a drsné desperáty. Během setkání se dozvíte zajímavé informace a zkusíte si spousty zajímavých činností, kterými se lidé v 18. a 19. století bavili. Jedná se o různé westernové dovednosti, jako např. hod podkovou, lasování, rýžování zlata apod. 

VÁNOCE

LISTOPAD, PROSINEC

PŘIJDE LETOS MIKULÁŠ?

vhodné pro: školy prvního a druhého stupně, firemní akce, kulturní či společenské akce pro města a obce, soukromé akce... Vhodné pro diváky od 6 let.
časová náročnost: 20 až 60 minut

Divadelní představení, ve kterém hrají hlavní roli chlupatí a nezbední čerti, krásný anděl a spravedlivý Mikuláš. Scénka je určena pro celou rodinu a nabídne několik pyrotechnických efektů, pohádkový příběh a překvapivé rozzuzlení, které vyřeší sám svatý Mikuláš. V ukázce je jasně znázorněno, že dobro vždy zvítězí nad zlem a že na světě existuje spravedlnost. Do humorného děje a pekelného počínání si čerti vyberou z publika jednoho diváka, který si stoupne na pekelnou váhu, ze které ho vysvobodí nebeská výprava. 

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

vhodné pro: školy prvního a druhého stupně, mateřská centra a školky, nákupní centra, firemní nadílky, velké akce pro města a obce, rodiny s dětmi od 2 do 10 let.
časová náročnost: 10 až 180 minut

Svatý Mikuláš, čert a anděl... To jsou postavy, které jsou už odpradávna úzce spjaté s příchodem Vánoc a kouzelného adventu. Naše Mikulášská družina se zjevuje během celého prosince a po domluvě zavítá téměř kamkoliv. Stačí se domluvit se sv. Mikulášem, který Vám garantuje nevšední, ovšem pohádkovou návštěvu, na kterou budete rádi a dlouho vzpomínat. Více informací naleznete na webu MIKULÁŠ DO DOMU.

OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.