SLUŽBY

WESTERN

BĚHEM CELÉHO ROKU

WESTERN SHOW

vhodné pro: školy prvního a druhého stupně ZŠ, firemní akce, kulturní či společenské akce pro města a obce...
časová náročnost: 30 minut

Speciální zábavný program ve westernovém stylu určitě zaujme jak děti, tak dospělé, kteří se vrátí do časů Divokého západu. Během celého vystoupení Vám povyprávíme o historii Divokého západu, ale také o kovbojských (honáckých) dovednostech. Nesmí chybět ani ukázka s honáckými biči, žonglování s westernovými revolvery značky Peacemaker a americké trikové lasování. Do westernové show se budou moci zapojit i samotní diváci!

SAKO A PAKO

vhodné pro: školy prvního a druhého stupně ZŠ, firemní akce, kulturní či společenské akce pro města a obce...
časová náročnost: 10 minut

Jedná se o humornou scénku, ve které se objeví dva nejrychlejší pistolníci z Divokého západu. Avšak i v této scénce se neobejdeme bez konfliktu mezi pistolníky. Sako i Pako o sobě tvrdí, že jsou nejrychlejší a nejlepší, díky čemuž se dostanou do vzájemné hádky. Do toho se vloží moderátor Thomas, který se snaží vše vyřešit v klidu a podle pravidel, bohužel bez úspěchu. Nyní tedy zbývá jediná možnost, uspořádat PISTOLNICKÝ SOUBOJ! Jak to nakonec dopadne? Zvítězí Sako nebo snad Pako? To zjistíme za malý moment!

KULHAVÝ JOE

vhodné pro: školy prvního a druhého stupně ZŠ, firemní akce, kulturní či společenské akce pro města a obce...
časová náročnost: 10 až 20 minut

Kulhavý Joe je humorný až akční příběh z Divokého západu, ve kterém se objeví sheriff, jeho pomocník a samotný Kulhavý Joe. Příběh vypráví o nešťastném chlápkovi jménem Joe, který se dostane do problému se zákonem hned poté, co jedné staré paní ukradne kozy. V Americe jsou zákony velmi přísné, navíc Joe ve svém životě moc rozumu nepobral, ale to neznamená, že ho oprátka nemine. Jak to všechno dopadne? To už je otázka na kterou zná odpověď samotný zákon nebo diváci, kteří mohou vstoupit do samotného děje příběhu. 

POVÍDÁNÍ O INDIÁNECH

vhodné pro: školy prvního a druhého stupně ZŠ, firemní akce, kulturní či společenské akce pro města a obce...
časová náročnost: dle domluvy

Indiáni jsou velkou a troufáme si říct, že i neodmyslitelnou součástí Ameriky. Jejich životy a příběhy mají svou silnou a zajímavou stránku, o které se můžete dozvědět více. Historie Indiánů je velká jako prérie, na které žili a žijí dodnes. Během povídání se dozvíte nejen o jejich životě, ale také o tom, kam je vítr společně s osudem zavál. Součástí jsou různé povídky a příběhy, které zaujmou jak velké, tak malé. Indiánské Tee-Pee ve kterém se posadíte, oheň, u kterého si zapálíte dýmku míru, se lusknutím prstu najednou octnete v jiné době.

WESTERNOVÉ DOVEDNOSTI

vhodné pro: školy prvního a druhého stupně ZŠ, firemní akce, kulturní či společenské akce pro města a obce...
časová náročnost: 1 až 4 hodiny

Co si představit pod slovy Westernové dovednosti? Je to velmi jednoduché. Jsou to stanoviště, které nabízíme ve stylu Divokého západu, kdy je možné vyzkoušet si různé westernové dovednosti, jako je hod podkovou, lasování, střelba ze vzduchovky, vrhání nožem, zatloukání hřebíků a mnoho dalšího. Aktivity jsou určené jak pro děti, tak pro dospělé, díky čemuž si každý přijde na své... Tuto službu doporučujeme jako doplňkový či doprovodný program, který zaujme nejen příznivce Divokého západu.  

MODEROVÁNÍ

BĚHEM CELÉHO ROKU

Na Vaši akci Vám můžeme nabídnout dva, nebo jen jednoho z našich moderátorů. Ovšem jako skvělá a sehraná moderátorská dvojka (ve složení Štěpán a Thomas) dokáže zaujmout každého, kdo se rád nechá ovlivnit humorem a důvtipem, který bez pochyby nesmí chybět na žádné akci. Jsme připraveni Vás pobavit a nabídnout Vám vše, co k moderaci patří. Každý náš člen má několikaletou moderátorskou praxi, kterou dokáže proměnit snad na každé akci, kterou si dokážete představit. Objednejte si nás, nebudete litovat!

MODERÁTOR THOMAS

7 let zkušeností: westernová a ohňová show, animační programy, zahajování programů na kulturních a společenských akcí, firemní a školní akce, vedení rozhovorů, moderace celodenního programu včetně jednotlivých vstupů a soutěží, vyhlašování vítězů apod.

MODERÁTOR ŠTĚPÁN

2 roky zkušeností: westernová show, zahajování programů na kulturních/společenských akcí, vedení rozhovorů, moderace celodenního programu včetně jednotlivých vstupů a soutěží, vyhlašování vítězů apod.

TÉMATICKÉ STEZKY

DUBEN AŽ ŘÍJEN

HOROROVÁ STEZKA

vhodné pro: školy druhého stupně ZŠ, firemní akce, kulturní či společenské akce pro města a obce...
časová náročnost: 1 až 4 hodiny

Každý, kdo má pro strach uděláno a je příznivcem nejrůznějších hororů, je na trase Hororové stezky vítán! Chcete se bát a dokázat si, že zvládnete překonat svůj strach? Tak právě tato stezka je ta pravá a jedinečná příležitost, kde s námi okusíte Vaši odvahu. Na trase se setkáte tváří v tvář s těmi největšími hvězdami kultovních hororových filmů, nepůjde jen o Samaru, ale také o děsivější a akčnější strašidelné postavy! Máte pouze jeden úkol - Pokusit se setkání s hororovými postavami přežít a dojít až do samotného cíle. Zvládnete to?

*V případě zájmu jsme schopni připravit i pohádkovou stezku pro menší děti s různými úkoly. Akci můžeme uspořádat jak ve dne, tak večer.

WESTERNOVÁ STEZKA

vhodné pro: školy prvního a druhého stupně ZŠ, firemní akce, kulturní či společenské akce pro města a obce...
časová náročnost: 1 až 4 hodiny

Chcete poznat Ameriku z dob dávno minulých netradičním, ale zábavným způsobem? V tím případě je Westernová stezka přímo pro Vás! Během Vašeho putování potkáte různé postavy a osobnosti, které jsou nepostradatelně spjaté s Divokým západem. Může se jednat o kovboje, honáky, Indiány, zlatokopy, trapery či pistolníky a drsné desperáty. Během setkání se dozvíte zajímavé informace a zkusíte si spousty zajímavých činností, kterými se lidé v 18. a 19. století bavili. Jedná se o různé westernové dovednosti, jako např. hod podkovou, lasování, rýžování zlata apod. 

VÁNOCE

LISTOPAD, PROSINEC

PŘIJDE LETOS MIKULÁŠ?

vhodné pro: školy prvního a druhého stupně, firemní akce, kulturní či společenské akce pro města a obce, soukromé akce... Vhodné pro diváky od 6 let.
časová náročnost: 20 až 60 minut

Divadelní představení, ve kterém hrají hlavní roli chlupatí a nezbední čerti, krásný anděl a spravedlivý Mikuláš. Scénka je určena pro celou rodinu a nabídne několik pyrotechnických efektů, pohádkový příběh a překvapivé rozzuzlení, které vyřeší sám svatý Mikuláš. V ukázce je jasně znázorněno, že dobro vždy zvítězí nad zlem a že na světě existuje spravedlnost. Do humorného děje a pekelného počínání si čerti vyberou z publika jednoho diváka, který si stoupne na pekelnou váhu, ze které ho vysvobodí nebeská výprava. 

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

vhodné pro: školy prvního a druhého stupně, mateřská centra a školky, nákupní centra, firemní nadílky, velké akce pro města a obce, rodiny s dětmi od 2 do 10 let.
časová náročnost: 10 až 180 minut

Svatý Mikuláš, čert a anděl... To jsou postavy, které jsou už odpradávna úzce spjaté s příchodem Vánoc a kouzelného adventu. Naše Mikulášská družina se zjevuje během celého prosince a po domluvě zavítá téměř kamkoliv. Stačí se domluvit se sv. Mikulášem, který Vám garantuje nevšední, ovšem pohádkovou návštěvu, na kterou budete rádi a dlouho vzpomínat. Více informací naleznete na webu MIKULÁŠ DO DOMU.

OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.