STRAŠIDELNÁ STEZKA 2023

27.10.2023

Již potřetí si pro vás přichystáme hororovou stezku odvahy, na které se tváří v tvář setkáte s největšími hvězdami kultovních hororových filmů. Vaším úkolem je pokusit se tato setkání přežít a dojít až do samotného cíle. Letos se na trase pohybuje 12 hororových postav - živých herců v kostýmech, kteří se budou snažit každou skupinku co nejvíce poznat. Jak? To se nechte překvapit a navštivte naši adrenalinovou akci, která v České republice nemá obdoby! Koná se pouze v pátek a v sobotu 27. a 28. října! Přijďte pobejt, těšíme se na Vás!

PRŮBĚH

Akce začíná vždy po setmění. V místě startu se účastníci registrují a získávají vstupní informace. Trasa je vyznačena světélky a bývá dlouhá přibližně jeden kilometr. Její absolvování obyčejně trvá asi 17 až 20 minut. Na trasu vysíláme dvojice nebo maximálně šestičlenné skupinky. Na akci se doporučujeme předem rezervovat na našich webových stránkách, protože každá skupinka má svůj unikátní čas startu, díky čemuž nemusíte čekat ve frontě.


DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

Vstup na akci je na vlastní nebezpečí. Organizátor neodpovídá za jakoukoli fyzickou, psychickou či jinou újmu účastníků. Vstupem na trasu s touto podmínkou dává každý účastník automaticky souhlas. Strašidelná stezka není vhodná pro osoby mladší 12 let a organizátor účast těmto osobám nedoporučuje. Pokud se však děti z vlastní vůle účastnit chtějí, bude jim to umožněno v doprovodu dospělé osoby. Nemají však nijak zvýhodněné vstupné a v případě, že se po vstupu na trasu v jejím průběhu rozhodnou ze hry odstoupit, nevznikne nárok na vrácení vstupného. Organizátor si vyhrazuje právo dle svého uvážení nevpustit na trasu osoby vykazující známky opilosti nebo vlivu jiných omamných látek. Po trase se pohybujte plynule, volnou chůzí. Neběhejte, ani se příliš neloudejte. Vždy se snažte projít trasu tak, abyste pokud možno nedostihli skupinku před vámi, ale zároveň, aby skupinka za vámi nedostihla vás. Přispějete tak k plynulému průběhu akce a k nejlepšímu zážitku všech účastníků.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

MOHU SI PO CESTĚ SVÍTIT BATERKOU?

Ano, můžete... Ovšem pod podmínkou, že si po cestě budete svítit pouze 1 baterkou pro jednu celou skupinu. Žádný další alternativní zdroj světla nepovolujeme.

JSOU POSTAVY KONTAKTNÍ?

Ano. Většina postav se bude snažit si na vás sáhnout nebo si vás očuchat. Pokud se vám nepodaří postavě vyhnout, je potřeba tento kontakt strpět. Ze strany účastníků je však přísně zakázáno se snažit s postavou jakkoli prát, strkat do ní nebo na ni dokonce zaútočit. Pokud by k něčemu takovému došlo, skupinka bude ze hry okamžitě vyloučena.


POTŘEBUJI NĚJAKÉ ZVLÁŠTNÍ VYBAVENÍ?

Před absolvováním Strašidelné stezky si obujte pevnou obuv nebo holínky. Nezapomeňte zvolit oblečení s dlouhými rukávy a nohavicemi. Chraňte se před klíšťaty! Trasa často vede poblíž lesa, popřípadě přímo v něm. Repelent proti klíšťatům je proto zcela na místě. Žádné další speciální vybavení však není potřeba.

MOHU SE S POSTAVAMI NA TRASE VYFOTIT?

Bohužel ne. Fotoaparáty, videokamery, mobilní telefony či další podobné zařízení jsou na trase přísně zakázány! Doporučujeme si však udělat společnou fotku přímo na startu Strašidelné stezky s Thomasem, který se už teď na vás těší.  

MOHU NA TRASE PŘIJÍT K ÚRAZU?

Bohužel, nedá se to vyloučit. Nebezpečí úrazu hrozí kvůli podmínkám, za kterých se akce koná. Tedy ve tmě, v lese. Hrozí nebezpečí úrazu o přehlédnutý pařez, kořen, větev apod. Je tedy potřeba se chovat na trase odpovědně k sobě samému. Především nedoporučujeme zběsilý běh do tmy mimo vyznačenou trasu, kde skutečně popsané nástrahy vždy čekají. Především proto každý účastník vstupem na trasu automaticky souhlasí s účastní NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ.

MÁM-LI VYTVOŘENOU REZERVACI, MOHU DO NÍ DODATEČNĚ PŘIDAT DALŠÍ OSOBY?

Ano, to není problém. Maximální celková velikost skupinky by však neměla přesáhnout její maximální kapacitu 6 osob. V případě přibrání dalších osob do skupinky, stačí tyto osoby přivést ke startu. Cena je pro každého stejná. Navíc vstupné platíte až na místě.

PROGRAM

PÁTEK (27.10.), SOBOTA (28.10.)

  • 16:00 - 16:55 Country odpoledne s Josém
  • 17:00 - 17:10 Scénka: Upálení čarodějnice
  • 17:15 - 17:25 Strašidelné hudební hádanky
  • 17:30 - 17:40 Hororový průvod
  • 18:00 - 21:00 STRAŠIDELNÁ STEZKA

CENA

JEDNOTNÉ VSTUPNÉ: 120,-KČ

V CENĚ VSTUPENKY: 

  • Doprovodný program
  • Parkovné
  • Vstup na Strašidelnou stezku
  • Certifikát za absolvování
  • Odměna

UPOZORNĚNÍ: Vstupné platíte až na místě. Kvůli technickému zázemí lze platit pouze hotově.


FOTOGALERIE