STRAŠIDELNÁ STEZKA 2022

28.10.2022

Strašidelná stezka, která ve Mříčné a v blízkém okolí nemá obdoby! Jedná se o jedinečnou, adrenalinovou a hororovou stezku odvahy, která se koná pouze jednou ročně, a to v době Halloweenu! Na trase se setkáte tváří v tvář s těmi největšími hvězdami kultovních hororových filmů, nepůjde jen o Samaru Morganovou z filmu Kruh, ale také o děsivější a akčnější strašidelné postavy! Máte pouze jeden úkol - Pokusit se setkání s hororovými postavami přežít a dojít až do samotného cíle. Zvládnete to? Pokud ano, tak si od nás odnesete nezapomenutelný zážitek, originální certifikát a odměnu k tomu!

PŘIDÁVÁME DALŠÍ TERMÍN - SOBOTA 29. 10.

Na Strašidelnou stezku přišlo 297 odvážlivců, kteří si tak užili nevšední zážitek. DĚKUJEME!

PRŮBĚH

Akce začíná vždy po setmění. V místě startu se účastníci registrují a získávají vstupní informace. Na trasu vysíláme dvojice nebo maximálně šestičlenné skupinky. Mezi skupinkami jsou několikaminutové (3 minutové) intervaly. Po vpuštění na trasu účastníci sledují světélka lucerniček, která jim ukazují správný směr. Trasa je plná strašidelných rekvizit a překvapivých okamžiků, proto si každý účastník odnese především silný zážitek. Strašidelná stezka bývá různě dlouhá, v závislosti na prostředí, které je k dispozici. Obecně však bývá dlouhá kolem 1 kilometru.

UPOZORNĚNÍ

Strašidelné stezky se každý účastní na vlastní nebezpečí. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv fyzikou nebo psychickou újmu na zdraví. Nedoporučujeme ji slabším povahám, osobám se slabým srdcem, těhotným ženám a dětem mladším 12 let. Děti mladší 12 let mohou vstoupit na trasu pouze za doprovodu rodičů nebo jiné dospělé osoby. Na Strašidelnou stezku nepustíme domácí zvířata nebo osoby pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek. Strašidelnou stezku procházejte, pokud možno plynule a s ohledem na skupinky před vámi, i za vámi. Pokud jste rychlejší a doháníte skupinku před vámi, zpomalte. Naopak se snažte nezůstávat na místě a všemi nástrahami projít bez prodlevy. Přestože chápeme, že sebrat odvahu a vstoupit do neznámého objektu někdy chvíli trvat může, buďte stateční a dlouho neotálejte.

DOPORUČENÍ

Před absolvováním Strašidelné stezky si obujte pevnou obuv, nejlépe holínky. Nezapomeňte zvolit oblečení s dlouhými rukávy a nohavicemi. Chraňte se před klíšťaty! Strašidelná stezka často probíhá v blízkosti lesa, popřípadě přímo v něm. Repelent proti klíšťatům je proto zcela na místě. Dále také doporučujeme baterku či kapesní svítilnu, která se vám během prohlídky může hodit. Žádné další speciální vybavení však není potřeba.

PROGRAM


HLAVNÍ TERMÍN: 28.10.

  • 17:00 Zahájení programu / Jižanské dělostřelectvo
  • 17:20 Scénka z Divokého západu / Šibenice
  • 17:40 Hororový průvod / Procesí hororových postav
  • 18:00-20:30 STRAŠIDELNÁ STEZKA
  • 18:30-20:00 Country večer s Josém

*V sobotu 29. 10. je akce bez programu.

CENA

  • Dítě do 12 let (včetně)..... zdarma
  • Jednotné vstupné............ 99,-Kč

UPOZORNĚNÍ: Vstupné platíte až na místě. Lze u nás platit pouze hotově.

FOTOGALERIE

RECENZE

Vdova - Zdravím, gratuluji, opravdu vydařená akce... 👍 Výstřel.... Tak akorát.... (ani šlupka, ani pšouknutí), Scénka... krátká, srozumitelná, už dlouho jsem neviděla někoho tak krásně třepetat nožičkama (zajímavé debaty dětí, jak, za co visel desperát), Představení postav.... super... zpěv José.... skvělý, vtipný, top, oheň... výborný nápad... stezka...úžasná... pozor na osvětlení lávek přes potůček, (2 uklouznutí,1 pád..)

Petra - Děkujeme za super zážitek, ani jsem netušila, že umím tak rychle běžet :)

Horalka - Děkuji za skvělý zážitek. Moc hezky udělané, připravené, prostě úžasný.

Dolfi - Bylo to super krásný zážitek příští rok půjdeme znovu 👻🤡💀

Werakla - Super zážitek! Byli jsme již po druhé a příště půjdeme určitě zas!! Musím pochválit organizaci a opravdu povedené hororové postavy, krásně připravená a tajuplná stezka a opravdu lekavé okamžiky, kdy i my dospělí si málem cvrkli do kalhot. 😄 Děkujeme za takovou akci!

Frederika - Super zážitek jak pro děti tak i pro mě. Těšíme se na příště. 👍🤟👻

Tlalkova Lenka Katharina - Luxusní jako loni, super skvělá akce, jen asi budete muset dělat i na víc dní, protože za Vámi bude jezdit čím dál víc lidí, 2 dny už stačit nebudou. Ráda bych Fredyho z Noční mury v Elmstreet. Jste super, děkuji.

Monika - Bylo to skvělý, nasmála jsem se a byla legrace, určitě za rok přijdeme. 😉

Milan - Super

PARTNEŘI

obec Mříčná
JoseFilm
Kudy z nudy
Hory - Krkonoše