STRAŠIDELNÁ STEZKA 2021

30.10.2021

Vydejte se společně s námi po strašidelné stezce dlouhé kolem 850 metrů. Nepůjdete jen skrz hororový les, ale i podél halloweenského Westernového městečka Mříčná, kde se setkáte i tváří v tvář s některými hvězdami filmových hororových postav. Dokážete přežít noční stezku nástrah? Pokud ano, tak od nás každý odvážlivec získá certifikát za úspěšné absolvování stezky a odměnu k tomu. Garantujeme nevšední a nezapomenutelný zážitek!

Na Strašidelnou stezku přišlo 203 odvážlivců, kteří statečně došli do cíle. DĚKUJEME!

PRŮBĚH

Akce začíná vždy po setmění. V místě startu se účastníci registrují a získávají vstupní informace. Na trasu vysíláme jednotlivce, nebo maximálně pětičlenné skupinky. Mezi skupinkami jsou několikaminutové (převážně 3 minutové) intervaly. Po vpuštění na trasu účastníci sledují světélka lucerniček, která jim ukazují správný směr. Trasa je plná strašidelných rekvizit a překvapivých okamžiků, proto si každý účastník odnese především silný zážitek. Strašidelná stezka bývá různě dlouhá, v závislosti na prostředí, které je k dispozici. Obecně však bývá dlouhá kolem 1 kilometru.

UPOZORNĚNÍ

Strašidelné stezky se každý účastní na vlastní nebezpečí. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv fyzikou nebo psychickou újmu na zdraví. Nedoporučujeme ji slabším povahám, osobám se slabým srdcem a dětem mladším 12 let doporučujeme doprovod rodičů. Strašidelnou stezku také nedoporučujeme těhotným ženám a osobám pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek. Strašidelnou stezku procházejte pokud možno plynule a s ohledem na skupinky před vámi, i za vámi. Pokud jste rychlejší a doháníte skupinku před vámi, zpomalte. Naopak se snažte nezůstávat na místě a všemi nástrahami projít bez prodlevy. Přestože chápeme, že sebrat odvahu a vstoupit do neznámého objektu někdy chvíli trvat může, buďte stateční a dlouho neotálejte.

DOPORUČENÍ

Před absolvováním Strašidelné stezky si obujte pevnou obuv, nejlépe holínky. Nezapomeňte zvolit oblečení s dlouhými rukávy a nohavicemi. Chraňte se před klíšťaty! Strašidelná stezka často probíhá v blízkosti lesa, popřípadě přímo v něm. Repelent proti klíšťatům je proto zcela na místě. Žádné další speciální vybavení však není potřeba.

PROGRAM

  • 17.00 až 17.10 Zahájení programu - výstřel z děla
  • 17.15 až 17.25 Scénka z Divokého západu - Kulhavý Joe
  • 17.30 až 17.40 Westmen show - kovboj Steve
  • 18.00 až 20:00 Strašidelná stezka

opékání špekáčků

CENA

  • Dítě do 12 let (včetně)..... ZDARMA
  • Jednotné vstupné............ 80,-KČ

UPOZORNĚNÍ: Dítě do 12 let musí jít v doprovodu minimálně 1 platící osoby. Vstupné platíte až na místě, rezervace je zcela zdarma. Kvůli technickému zázemí nelze platit u vstupu kartou, mobilem či chytrými hodinkami, děkujeme za pochopení.

FOTOGALERIE

RECENZE

Lenka - Moc jsme si to s dětma užily a těšíme se na příští rok opět v Mříčné a moc děkujeme.

Martina - Neotřelý, nevšední, hodně strašidelný zážitek, pro slabší povahy to ale není. Organizátorům velmi děkuji, muselo to dát hodně práce. A pokud bude další ročník, zase se přijedu bát.

Arranka - Krásný zážitek. Oceňuji snahu za vymýšlení této akce. Pěkně zorganizováno. Šli jsme opravdu na čas. Příště bych ještě přidala nějaký "průvod" masek + třeba nějakou živou hudbu před zahájením stezky. Něco podobného tu do teď chybělo. Děkujeme a budeme se těšit snad zase za rok. 🙂

Luca - Super akce... Doporučuji👍👍

PARTNEŘI AKCE

Obec Mříčná
Kudy z nudy
Hory-Krkonoše.cz
Česká televize
Liberecký deník