FILMOVÁ NOC

26.08.2023

Na sobotu 26. srpna 2023 chystáme jedinečné divadelní představení pro celou rodinu, které proběhne přímo pod širým nebem v přírodním amfiteátru westernového městečka Mříčná. Noční show, kterou jsme nazvali FILMOVÁ NOC: To nejlepší na konec! nabídne nepřeberné množství humorných scének i hlášek z mnoha známých českých i zahraničních filmů.  

TO NEJLEPŠÍ NAKONEC!

ALE PROČ...?

Poslední srpnová sobota bude ve znamení toho nejlepšího, co vám v našem přírodním amfiteátru můžeme nabídnout! Westernový amfiteátr, který se nachází na zahradě poblíž domku a garáže (na adrese Mříčná 162) už bohužel nedokáže plnit požadavky organizátorů. I z toho důvodu se s naším malým amfiteátrem musíme rozloučit. Rozloučíme se s ním důstojně a poděkujeme mu za veškeré akce, které jsme v něm uspořádali od roku 2016. 

Jedna etapa končí a druhá zas začíná... Něco chystáme, to je pravda! Připravujeme projekt, který bude výhradně pro Vás, ale budeme s ním potřebovat pomoct. Už brzy se dovíte více! Děkujeme Vám za podporu, sílu a zájem, protože jen díky Vám tu jsme pro Vás.

PROGRAM

  • 18:00 Otevření amfiteátru pro veřejnost
  • 19:00 Slavnostní zahájení / Úvodní proslov
  • 19:30 Divadelní inscenace FILMOVÁ NOC
  • 21:30 After párty / Diskotéka

Po celý den bude pro diváky připravena výstava WESTERN MŘÍČNÁ: předtím, teď a potom

FOTOGALERIE